Polish English French German Russian Spanish

admin - blog

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 28.04.2019 przygodę "Czarna D(ziura) 2".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 14.04.2019 przygodę "W czarnej d(ziurze)".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 31.03.2019 przygodę "Skarby Gór Wschodnich".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 03.03.2019 przygodę "Boskie sprawy".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 17.02.2019 przygodę "Małpi Biznes".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 27.01.2019 przygodę "Wyyścig z czasem". Była to pierwsza przygoda w nowym settingu - "Oddział Specjalny".

Wiedźmin na FUPL

Jeden z najbardziej znanych współcześnie światów, może być źródłem wielu ciekawych przygód. Świat, dość szeroko opisany, pozwala nadal na tworzenie własnych wydarzeń lub wplątanie bohaterów w historię znaną z gier komputerowych i powieści. Nie muszą być tytułowymi wiedźminami.

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 16.12.2018 przygodę "Gwiazdy Północy".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 02.12.2018 przygodę "Trudne Czasy".

Autorem i prowadzącym przygodę był Michał Dąbrowski. Poniżej przedstawiam Jego raport z sesji.

Strony