Polish English French German Russian Spanish

Raporty z sesji

"Miasto Upadłych Aniołów" to przygoda sandboksowa, którą miałem przyjemność poprowadzić na wydarzeniu "Czas na Przygodę", 1.12.2019, organizowanym przez Stowarzyszenie Avangarda w Warszawie.

"Łodyga Fasoli" to przygoda sandboksowa, którą miałem przyjemność poprowadzić na wydarzeniu "Czas na Przygodę", 10.11.2019, organizowanym przez Stowarzyszenie Avangarda w Warszawie.

Dworce Chaosu, to sesja, którą miałem przyjemność poprowadzić na wydarzeniu "Strach na przygodę", 03.11.2019, organizowanym przez Stowarzyszenie Avangarda w Warszawie.

Miałem okazję poprowadzić dziś moduł "Czarnej D...(-ziury)", dla dwóch osób. Jedna z nich już grała poprzednio w tym module, jednak sandboksowy charakter przygody pozwala na jej wielokrotne przechodzenie - wspólne są ramy scenerii i świat, a wydarzenia za każdym razem mogą być inne.

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda, miałem przyjemność poprowadzić 28.09.2019 przygodę "Poza Prawem".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda, miałem przyjemność poprowadzić 15.09.2019 przygodę "Skarby Gór Wschodnich" o subtytule "Kryształowa Czaszka".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 28.04.2019 przygodę "Czarna D(ziura) 2".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 14.04.2019 przygodę "W czarnej d(ziurze)".

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 31.03.2019 przygodę "Skarby Gór Wschodnich".

Strony