Polish English French German Russian Spanish

Blogi

Łodyga Fasoli

"Łodyga Fasoli" to przygoda sandboksowa, którą miałem przyjemność poprowadzić na wydarzeniu "Czas na Przygodę", 10.11.2019, organizowanym przez Stowarzyszenie Avangarda w Warszawie.

Dworce Chaosu

Dworce Chaosu, to sesja, którą miałem przyjemność poprowadzić na wydarzeniu "Strach na przygodę", 03.11.2019, organizowanym przez Stowarzyszenie Avangarda w Warszawie.

Miałem okazję poprowadzić dziś moduł "Czarnej D...(-ziury)", dla dwóch osób. Jedna z nich już grała poprzednio w tym module, jednak sandboksowy charakter przygody pozwala na jej wielokrotne przechodzenie - wspólne są ramy scenerii i świat, a wydarzenia za każdym razem mogą być inne.

W przygodzie udział wzięli:

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda, miałem przyjemność poprowadzić 28.09.2019 przygodę "Poza Prawem". Gra była prowadzona z użyciem zasad FUNT — iteracji FUPL, która korzysta z wybranych zasad i możliwości, jakie daje ten system. Wykorzystałem podczas niej materiał, który przygotowałem jako scenariusz na konkurs Quentin.


CC by: Rafał Chałgasiewicz
The crystal skull.
British Museum in London.

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 28.04.2019 przygodę "Czarna D(ziura) 2". Gra była prowadzona z użyciem zasad FUNT - iteracji FUPL, która korzysta z wybranych zasad i możliwości jakie daje ten system.

Była to kontynuacja sesji, "W czarnej d(ziurze)", którą prowadziłem dwa tygodnie wcześniej. Drużyna stawiła się prawie w komplecie - nie dopisał xenobiolog i najemnik, ale pojawiły się zamiast nich dwie nowe osoby, które stworzyły własnych bohaterów.

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 14.04.2019 przygodę "W czarnej d(ziurze)". Gra była prowadzona z użyciem zasad FUNT - iteracji FUPL, która korzysta z wybranych zasad i możliwości jakie daje ten system.

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 31.03.2019 przygodę "Skarby Gór Wschodnich". Gra była prowadzona z użyciem zasad FUNT - iteracji FUPL, która korzysta z wybranych zasad i możliwości jakie daje ten system.

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 03.03.2019 przygodę "Boskie sprawy". Gra była prowadzona z użyciem zasad FUNT - iteracji FUPL, która korzysta z wybranych zasad i możliwości jakie daje ten system.

W ramach inicjatywy "Czas na Przygodę", tworzonej przez stowarzyszenie Avangarda i Grupa Kreatywna Aksolotl, miałem przyjemność poprowadzić 17.02.2019 przygodę "Małpi Biznes". Gra była prowadzona z użyciem zasad FUNT - iteracji FUPL, która korzysta z wybranych zasad i możliwości jakie daje ten system.

Bohaterowie, stworzeni przez graczy są agentami rządowymi i z ramienia DEA (i paru innych organizacji), zostają wysłani do Peru z podwójną misją:

Strony